AirGenerator – Elektrownie wiatrowe

generatory-wiatroweRosnące koszty energii, skłaniają coraz więcej osób, do poszukiwania alternatyw w tej kwestii. Nasza firma oferuje bardzo korzystne rozwiązania, które obejmują między innymi elektrownie wiatrowe oraz kolektory słoneczne. Bazują one na wykorzystaniu naturalnego źródła energii, jakim jest wiatr, bądź słońce. Korzystanie z tego typu urządzeń jest jednocześnie bezpieczne tak dla człowieka, jak i środowiska naturalnego. Sam montaż, w zależności od urządzenia, może odbywać się w pobliżu domu, bądź też na samym budynku. Dachy, doskonale sprawdzają się w przypadku zestawów solarnych, gdzie powierzchnia bardzo często pozostaje niewykorzystana.

AirGenerator
ul. Hodowlana 16
81-606 Gdynia

www: generatory-wiatrowe.pl
e-mail: biuro()generatory-wiatrowe.pl

8 komentarzy: AirGenerator – Elektrownie wiatrowe

 1. Krzysztof Piotrowski napisał(a):

  Pozyskiwanie energii jest w dzisiejszych czasach bardzo drogie, dlatego zacząłem zastanawiać się nad przydomową elektrownią wiatrową. Ktoś polecił mi firmę AirGenerator, która jest w tym temacie nowoczesna i profesjonalna. Kompetentni ludzie przedstawili mi ofertę. Wiedziałem o co chodzi. Głównie chodziło mi o nagrzewanie bieżącej wody i na tym, żeby służyć jako prąd. Taka elektrownia wiatrowa, to było najlepsze wyjście z sytuacji. Poza tym ekologia też się liczy :).

 2. Mariusz Kaźmierczak napisał(a):

  Wysoka jakość produktu, łatwość w obsłudze, możliwość samodzielne zamontowania elektrowni przydomowej bardzo zachęciła mnie do zakupu i rozpoczęcia współpracy z firmą AirGenerator. Prawdomówność, dobra cena, jak i pełna wiedza w zakresie energii odnawialnej , to główne atuty firmy. Bez wątpienia profesjonaliści.

 3. Janusz napisał(a):

  Dla potrzeb mojej firmy zakupiłem elektrownię wiatrową, ponieważ chciałem zaoszczędzić na energii. Firma wykazała się doświadczeniem, wiedzą, fachowym doradztwem, ale przede wszystkim dobrą jakości produktów, które faktycznie znajdują zastosowanie w obecnym świecie. Jestem zadowolony, ponieważ skuteczność urządzenia jest widoczna w moim budżecie. AirGenerator wywiązało się ze swoich „obietnic”. Polecam!

 4. Tomasz napisał(a):

  Nie żałuję.
  Kupiłem u nich panele fotowoltaiczne, które okazały się być świetnym sposobem na pozyskiwanie energii.
  Niedrogi produkt najwyższej jakości.

 5. Piotr_j napisał(a):

  Mam zamiar zakupić w tej firmie przydomowa elektrownię wiatrową. Szukałem opinii na ich temat i odziwo są tylko te dobre. Pytanie, czy sa one wiarygodne? Nie mniej jednak zaryzykuję zakup i dam znać później czy warto było.

  • Piotr_j napisał(a):

   Jestem już po zakupię przydomowej elektrowni i muszę stwierdzić, że faktycznie warto dokonywać zakupu w tej firmie. Profesjonalna i fachowa obsługa. Szybki kontakt z ich strony. Nie wiedziałem dokładnie czy wszystko dobrze wybrałem, ale pracownik firmy dokładnie mi wytłumaczyl różnice w interesujących mnie produktach i pomógł mi wybrac odpowiednią elektrownię. Jestem zadowolony z ceny za elektrownię i obsługi.

 6. Ubuntu VPS napisał(a):

  Male, przydomowe elektrownie wiatrowe sa oplacalne pod warunkiem, ze instaluje sie je w rejonach, gdzie szybkosc i czestotliwosc wiatru pozwala na w miare rownomierna produkcje energii elektrycznej. Takim rejonem w naszym kraju sa rejony nadmorskie.

 7. AdamZ napisał(a):

  Mimo początkowych obaw jestem ostatecznie zadowolonym użytkownikiem wiatraka 2kW. Mam dość dobre warunki w Wielkopolsce i u mnie oszczędności średnio miesięczne na rachunku za energie elektryczną wyniosły blisko 150zł. Uważam, że to był udany zakup. Polecam wiatraki tym bardziej, że mam też panele o mocy 5kW i tu aż tak dużo nie widać zysków.

Opinia o firmie

You must be logged in to post a comment.