Victoria – Suknie śłubne Łódź

galeriamodyvictoriaSuknie jak z pokazów mody od znanych francuskich projektantów oto oferta jaką mamy przyjemność zaprezentować. Mieścimy się w Łodzi przy ulicy Zachodniej 87 i sprowadzamy suknie z Francji pochodzące od projektantów tworzących między innymi dla Pronuptia Paris, Complicite Paris i Point Mariage. Czas oczekiwania to około 8 do 12 tygodni. Następnie nasze wykwalifikowane krawcowe dopasują suknie wprowadzając niezbędne poprawki tak, aby była idealna na daną okazję. Suknie pochodzą zarówno z aktualnej kolekcji jak i z roku poprzedniego. Dbałość o ich wykonanie i materiały najwyższej klasy sprawią, że staną się wyjątkowa kreacją na ten wyjątkowy dzień. Nasza galeria mody oferuje również szereg dodatków począwszy od welonów i kapeluszy aż po biżuterię.

 

Galeria Mody Victoria
ul. Zachodnia 87
90-402 Łódź

www: www.galeriamodyvictoria.pl
e-mail: salon()galeriamodyvictoria.pl

3 komentarze: Victoria – Suknie śłubne Łódź

  1. Ada napisał(a):

    jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, która była bardzo profesionalna, miła oraz cierpliwa jak i z dużego wyboru sukien. dodatkowo wszystkie dodatki zostały idealnie dobrane a niezbędne przeróbki wykonane na miejscu. na prawdę serdecznie polecam.

  2. Ada napisał(a):

    tym salonie znalazłam swoja wymarzoną suknię ślubną, bardzo duży wybór ciekawych wzorów, bardzo dobre ceny, świetne fachowe doradztwo. Jestem zadowolona, szybko dokonały niezbędnych poprawek.

  3. Ola napisał(a):

    Jestem bardzo zadowolona z mojej suknie ślubnej która kupiłam w Galerii Mody Victoria, sympatyczna obsługa pomogła wybrać mi najlepszy dla mnie fason i dodatki do sukni, dzięki ich pomocy w tej dzień wyglądałam i czułam się wyjątkowo. Polecam

Opinia o firmie

You must be logged in to post a comment.